Kazıma Etiket | Pantograf Etiket | Lazer Etiket | Aluminyum Etiket | Pano Etiketi | Leksan Etiket
2555
2554
2553
2552
2444

Kendinden laminasyonlu etiketler
Kablo için Kendinden laminasyonlu etiketler ve tel işaretleme Brady’nin kendinden laminasyonlu tel işaretleri, etiketinizin göstergesini aşırı sıcaktan, kimyasallardan ve solventlerden korur.

2446

Daralan makaronlar
Tel işaretleme daralan makaronlar ve Kablo daralan makaronlar Yapışkansız, yazdırılabilir tel işaretleyici daralan makaronlar ve kablonun ısınmasıyla küçülen daralan makaronlar, maksimum yalıtım koruması ve kalıcı tanımlama için tellerin veya kabloların etrafını güvenli bir şekilde sarar. Tam daire tasarımı hızlı ve kalıcı tel işaretleme sağlar.

2441

Sarılabilir Etiketler
Uzun süreli kablo ve tel işaretlemesi için Sarılabilir Etiketler Çok kavisli yüzeyler, teller ve kablolara yapışmak üzere tasarlanmış uyumlu malzeme. İşaretleyicinin etrafını sarmak üzere şeffaf bir “kuyruğu” bulunan, beyaz yazdırılabilir bir alana sahiptir. Şeffaf kuyruklar, metni korumak üzere laminant üstü olarak işlev görür ve üstün direnç sağlar.

2448

Varlık Tanımlama ve Anma Değeri Plakaları
Brady, geniş bir Mülk Kontrolü ve Varlık İzleme ürünleri yelpazesi sunar. Aşağıdaki seçeneklerden uygulamanız için en uygun kategoriyi seçin.

2442

Elektrikli Bileşen Etiket Tanımlaması Brady’nin elektrikli bileşen etiketinin malzemeleri, en zorlu ortamlara direnç göstermek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Bir elektrik panelinde bulunan tüm bileşenleri tanımlamak üzere donanım etiketleri sunuyoruz.

2445

Fişler
Tel işaretleme fişleri ve Kablo fişleri Brady’nin yazdırılabilir tel ve kablo fişleri hem iç hem de dış mekan uygulamaları için açık ve net işaretleme sağlar. Fişler tele veya kabloya kablo kelepçeleri ya da kendinden bağlamalı bir tasarım kullanımıyla bağlanabilir.

2447

Ek parçalı taşıyıcılar

Elektrik panellerini ve bağlantı panolarını tanımlamak için etiketler ve fişler Elektrik Panelleri için Etiketleme Çözümleri. Brady, tüm bağlantıları tanımlayan geniş bir etiket, işaret ve fiş seçimine sahiptir.

2443

Elektrikli Pano ve Bağlantı Panosu Etiketleri

Elektrik panellerini ve bağlantı panolarını tanımlamak için etiketler ve fişler Elektrik Panelleri için Etiketleme Çözümleri. Brady, tüm bağlantıları tanımlayan geniş bir etiket, işaret ve fiş seçimine sahiptir.

2449

Marka Koruma ve Güvenlik Etiketleri
Brady ve iş ortakları, hem fiziksel dünyada hem de internette zayıf noktalarınızı belirleyerek korumanıza yardımcı olacaktır. Brady, özelleştirilmiş bir güvenlik sağlamak amacıyla fiş, etiket ve ambalajlarda açık teknolojilerle gizli teknolojileri bir araya getirir.

2450

Hizmet Etiketleri ve Yazılabilir Etiketler
Etiketlerimizi makinelerinizin ve ekipmanlarınızın üzerinde kullanarak güvenliğe büyük dikkat çekin

2451

Güvenlik ve Uyarı Etiketleri
Geniş çeşitliliğe sahip yazdırma malzemelerimiz ve yazıcılarımız ile kendi güvenlik ve uyarı etiketlerinizi yaratın — Etiketleri bilmeye hakkınız var!

2452

Görsel İş Yeri Etiketlemesi
Daha güvenli ve etkili bir çalışma ortamı yaratmak için Görsel İş Yeri Etiketlemesi.

2505
Tamamen güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmak, birçok şey gerektirir: açık işaret ve Kilitleme/Etiketleme prosedürleri gereklidir, ancak bunlar açık alan işaretlemesi ile tamamlanmalıdır. Brady katlardaki alanların, basamakların, korkulukların ve diğer ilgili alanların tehlike bölgeleri olarak tanımlanabilmesini sağlayacak, eksiksiz bir yelpazede işaretleme yöntemleri sunar.

Elektrik Riskine Karşı Kilitleme
Elektrik Riskine Karşı Kilitleme
Elektrik Riskine Karşı Kilitleme — Bu kilitleme cihazları çok çeşitli elektrik fişlerine uygundur. Çok çeşitli elektrik fişlerine uygundur.
Mekanik Riske Karşı Kilitleme
Mekanik Riske Karşı Kilitleme — Mekanik riski önlemeye yarayan kilitleme cihazlarıdır. Mekanik riski önlemek için olan cihazlar.
Kilitleme-Etiketleme Kitleri
Brady, belirli uygulamalar ve bütçeler için özel olarak hazırlanmış taşınabilir kilitleme kitlerinden oluşan geniş bir seçki sunar. Kilitleme devre kesicileri, valfleri, vb. için hazırlanmış olan küçük paket kitler arasından seçim yapın.
Asma Kilitler
Asma Kilitler — Oldukça yüksek kaliteye sahip olan bu kilitler, Brady kilitleme cihazları ile ideal şekilde uyumludur. Paslanmaz çelik gövdeye ve nikel kaplamaya sahip olan bu Kilitler 38 mm genişliğindedir ve 7 mm’lik çengel çapına sahiptir.
 
Çoklayıcılar, Kutular ve Aksesuarlar
Bu Etiketli Yassı Çoklayıcı, Kilitleme Etiketi ve Kilitleme Güvenliğinden oluşan bir kombinasyondur. Bu cihaz, bir ekipman parçasını tek bir çalışanın kilitlemesini ve bakımını yapmaya başlamasını sağlar.
Etiketleme
Etiketleme, kilitleme cihazını yerleştirmekten kimin sorumlu olduğunu ve kimin kaldırma ya da değiştirme yetkisine sahip olduğunu belirtir. Etiketler esnek polyesterden üretilir ve suya, yağa ve çok yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.
 
Scafftag — Ekipman Durum Yönetimi
Scafftag Ekipman Durum Yönetim Sistemleri — Brady’nin Uluslararası olarak kullanılan ve tanınan Scafftag Denetim Etiketleme sistemleri, zorlu endüstriyel uygulamalara ve en sert ortamlara dayanması için en iyi teknik özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Yapı iskeleleri ve denetim etiketlemesi için görünür durum etiketleme sistemi.
 
Kilitleme / etiketleme Küresel en iyi uygulama eğitimi film
Eğitim seti, tehlikeli donanım enerjisine maruz kalabilecek organizasyonel güvenlik şeflerini ve çalışanları bilgilendirmek ve onlara eğitim sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

Boruların doğru şekilde tanımlanması binanın yapısına ilişkin daha iyi bir anlayış sağlar ve acil durum hizmetleri, harici bakım yüklenicileri, yeni çalışanlar ve geçici personel için hızlı ve net bir şekilde böyle bir anlayışın elde edilmesi hayati bir öneme sahiptir. Ayrıca, bakım işinin daha kolay hale gelmesini sağlayacak ve zaman alan arama işlemlerini önleyecektir. Bir kaza olursa, doğru tanımlama değerli vaktinizi boşa harcamanıza ve hatta hayat kurtarmanıza yardımcı olur.

Yön Oku Bandı
Bu renk kodlamalı okları, fabrikanızdaki, deponuzdaki veya ofisinizdeki akışkan trafigini kontrol etmek için kullanın.
Boru Bantları
Birincil ve muhtemelen ikincil renklerin olduğu bu işaretler, bir cismin akış yönünü gösterir.
Rulo üzerindeki Semboller
Boruları tanımlarken doğru sembollerin kullanılması, yasal bir gerekliliktir.
Kart üzerine yazılabilir Boru İşaretleri
Kalıcı bir marker kullanılarak kolaylıkla ve hızlı bir şekilde yazılabilir.

Tamamen güvenli bir çalışma ortamı oluşturulmak, birçok şey gerektirir: açık işaret ve Kilitleme/Etiketleme prosedürleri gereklidir, ancak bunlar açık alan işaretlemesi ile tamamlanmalıdır. Brady katlardaki alanların, basamakların, korkulukların ve diğer ilgili alanların tehlike bölgeleri olarak tanımlanabilmesini sağlayacak, eksiksiz bir yelpazede işaretleme yöntemleri sunar.

Kaymayı Önleyici Bant
Yüksek oranda sürtünmeye sahip kaymayı önleyici bant, ıslak veya kaygan zeminlerde kaymayı ve düşmeyi önlemede yardımcı olur. Kaymayı önleyici bant, olası bir tehlike oluşturabilecek alanlar için idealdir.
Photoluminescent Alan İşaretlemesi
Zifiri karanlıkta bile tehlike bölgelerini gösterir Brady photoluminescent alan işaretleme ürünleri, güç kesintileri ve acil durumlar sırasında Düşük Konum Aydınlatmada yol güvenliği için tasarlanmıştır.
Uyarı Bandı / ToughStripe
Kendinden yapışkanlı İşaretleme Bandı, vinil noktalar, yansıtıcı bant, çıkarılabilir ve dayanıklı parmak izleri.

2527

Yangın Ekipmanı ve Yangın Eylem İşareti
Brady Yangın Güvenlik İşaretleri ile yangın çıkışları ve ekipmanını işaretleyin ve hızlı bir şekilde tanımlayın. Yangın ekipmanı ve çıkışları kolaylıkla ve kalıcı olarak tanımlanabilir.
Yasaklama İşaretleri
Yasaklama İşaretleri — Çalışanları ve ziyaretçileri yasak davranışlar veya eylemler konusunda bilgilendirir
Zorunlu İşaretler
Brady Zorunlu Güvenlik İşaretleri — Bu işaretler özellikle önlem alınması gereken durumları belirtir
Uyarı İşaretleri
Tehlike uyarı işaretlerimizle olası tehlikeleri tanımlayın ve ziyaretçileri ve çalışanları bunlara karşı uyarın
Photoluminescent İşaretler
Brady’nint photoluminescent işaretleri, ışık kaynaklarının dumanla engellenmesinin neden olduğu güç kesintisi ve elektrik kesintisinin sonuçları ve olası risklerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.
Güvenlik Durumu ve İlk Yardım İşaretleri
Güvenlik Durumu İşareti ve İlk Yardım İşaretleri — Brady, yürürlükteki yasalarla uyumlu olmaya yardım eden kapsamlı güvenlik durumu işaretleri sunar.
Duvar Çizelgeleri, Posterler, Cep Kılavuzları
Çalışanlarınızın EC Güvenliği Yönetmeliği gerekliliklerinin bilincinde olduğundan emin olun
Yansıtıcı Trafik İşareti ve İş Güvenliği İşaretleri
Yansıtıcı Trafik İşareti ve Çalışma Güvenliği İşaretleri — sürücünün tesisiniz ve çevre yollar konusunda farkındalığını arttırır
Tehlikeli Maddelerin Tanımlanması İşaretleri
Tehlikeli Maddelerin Tanımlanması (HSID Etiketleri) — İş yerindeki güvenlik hiç olmadığı kadar önemli hale gelmiştir. Tehlikeli çalışma maddeleri sürekli bir tehlike kaynağıdır. Kazaları ve gizli hastalıkları önleyin.
Darbeye Dayanıklı Uyarı Levhaları
Darbeye Dayanıklı İşaretler — Darbe sorununun mevcut olabileceği alanlarda son derece sağlam malzemelerin kullanılması uygundur.

Brady’nin sorbent ürün önerileri, SPC emici yolluk ve paspasları ile iş yerinizi daha temiz ve güvenli hale getirir. Nerede yürürseniz yürüyün, SPC’nin yağları, sıvıları, …emerek ve toplayarak koridorları ve kaldırımları kaymaz hale getirecek birinci sınıf bir ürüne sahiptir . Bakım Yollukları ve Paspasları; yağ, su, solventler, soğutma suyu,… gibi endüstriyel sıvıları emerler.

Kullanışlı Döküntü Paspasları
Brady’nin sorbent ürün önerileri, SPC emici yolluk ve paspasları ile iş yerinizi daha temiz ve güvenli hale getirir. Nerede yürürseniz yürüyün, SPC’nin yağları, sıvıları, …emerek ve toplayarak koridorları ve kaldırımları kaymaz hale getirecek birinci sınıf bir ürüne sahiptir . Bakım Yollukları ve Paspasları; yağ, su, solventler, soğutma suyu,… gibi endüstriyel sıvıları emerler.
Battlemat
Kamuflaj desenli rulolar. Sert kaplamalı tabaka, uzun süreli kullanım için sızıntıları ve akıntıları gizler, üzerine güvenle basılabilir ve orta dereceli yoğunlukta yaya trafiği bulunan alanlarda idealdir. 
BSM
BSM… Kaydırmaz ve su geçirmez paspaslar. Kuru, temiz ve kaymalara karşı güvenli olması gereken yoğun trafikli alanlarda ve kaldırımlarda mükemmel çözüm. 
SIR
Rulolar, çalışma zeminlerinin ve kaldırımların temiz ve güvenli olması gereken yoğun trafikli alanlar ve iş istasyonları için tasarlanmıştır. 
Yolluk
Yüksek yüzeyde tutma kapasitesi ve üstün sağlamlık gerektiren yoğun trafikli alanlar için yalnızca yağ emici rulolar.