Kazıma Etiket | Pantograf Etiket | Lazer Etiket | Aluminyum Etiket | Pano Etiketi | Leksan Etiket
2316
Rulo etiket olarak adlandırılan bu etiketler barkod yazıcılar için üretilen özel kesimli etiketlerdir. Etiket ölçüleri, malzeme ve kesimleri özel olarak seçilerek üretimi yapılır.

Bu etiketleri rulo halinde, istediğiniz ölçü ve adetlerde temin edebilirsiniz. Rulo etiketler kuşe, eco termal, lamine termal gibi kağıt bazlı ya da mat pp, opak pp, silvermat gibi plastik bazlı olabilir. Barkod yazıcının etiket haznesine konularak seri basım yapılmasına imkan tanır.

Rulo etiketler tabaka etiketlere göre hem zamandan tasarruf ettirir hem de etiket üreticisinden toplu olarak alındığından dolayı maliyetleri azaltır. Maliyetlerin azalmasının sebebi, etiket üretici firmanın toplu üretim yapmasından ve etiket hammaddesini yine tabaka etiketlere göre daha uygun fiyata almasından dolayı alacağınız etiket sayısı arttıkça birim fiyatı düşer.

Rulo etiketlerde herhangi bir ölçü standartı olmayıp genellikle baskısının yapılacağı yazıcının maksimum genişliğine göre tercih edilir.

2311
2303
Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribbonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribbon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.

Genel amaçlı etiketlemede, raf ve kutu etiketlemede, tekstil ürünlerini etiketleme gibi kullanım alanı bulunmaktadır. Çabuk eridiğinden dolayı düşük ısıda baskı alınır. Alkol testi yapıldığında bu teste resin ribon kadar dirayet göstermemektedir.

Wax Ribon ile Kuşe, Wellum, Floresan, Kırılgan gibi kağıt bazlı tüm etiketlere baskı alabilirsiniz.