Kazıma Etiket | Pantograf Etiket | Lazer Etiket | Aluminyum Etiket | Pano Etiketi | Leksan Etiket

Sticker Nedir?

Süsleme, bilgilendirme, promosyon, eğitim gibi pek çok farklı amaçla kullanılan sticker çeşitlerinin bir yüzünde yapışkanlı baskı diğer yüzünde ise görsel baskı yer alır. Sticker çeşitleri farkı şekil, renk ve tasarımlarda olabilir. Çıkartma olarak da bilinen bu ürünler her zaman basılı kağıt malzemeden üretilmezler. Plastik, PVC gibi malzemelerden üretilen daha uzun ömürlü sticker çeşitleri de vardır. İnsanlara mesaj vermek, depolama çözümlerini karıştırmamak, bilgilendirici amaçla kullanmak ya da sadece görsel açıdan özgün eşyalara sahip olmak sticker kullanmanın nedenleri arasında yer alır.

Tüm baskılarımız Oracal markalı folyolara orjinal mürekkep kullanılarak yapılmaktadır. Kullandığımız mürekkep ecosolvent olup dış mekana dayanıklıdır. Parlak, mat veya şeffaf malzemelere baskı ve kesim yapabilmekteyiz. Ayrıca kullandığımız mürekkep greenguard sertifikalı olup, iç mekan uygulamalarında da sağlığa zarar verici maddeler içermez. Araç giydirmeleri, vitrin cam dekor uygulamarı, parti süs etiketleri gibi şekilli kesim gerektiren tüm sticker ihtiyaçlarınız için uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.
2176
2177
2178
2179

Neden Sticker Etiket?

Sticker özellikle promosyon ve kurumsal kimlik çalışmaları için büyük bir önem taşır. Etkili ve hızlı yayılan bir promosyon aracı olan sticker çeşitleri eğer gerçekten dikkat çekici ve kaliteli tasarımlara sahip olurlarsa hedef kitlenin ilgisini kolayca çekebilirler. Sticker yapımı temel baskılar gibi iki aşamalı bir süreçtir. Tasarım ve baskı olarak iki ana kola ayrılan süreçte baskı tekniği, kullanılan malzeme kalitesi, renk seçimi gibi önemli unsurlar kaliteyi belirler. Baskıların kaliteli olabilmesi için özellikle dikkat edilmesi gereken noktaları bilmek ve tasarımları buna göre şekillendirmek önemlidir.