2535
Güvenilir etiketlerimiz, internet mağazaları, işletmeler ve hükümetlerle yapılan Hizmet Seviyesi Anlaşmalarının artan gerekliliklerini daha iyi karşılayabilen daha verimli sorun giderme amacıyla tüm veri merkezi kablolarını, bileşenlerini ve raflarını tanımlamak için tasarlanmıştır.

Verimli sorun giderme

Veri merkezlerinde hangi kablonun bağlantısının kesileceğini, değiştirileceğini veya yeniden bağlanacağını belirlemeye çalışmak korkutucu bir iş olabilir. Bir iğne yığınının içinde belirli bir iğneyi bulmak gibidir: can sıkıcı ve sinir bozucu – özellikle de üst düzey uygulamalar hizmet dışı kaldığında ve anlaşma kapsamındaki hizmet seviyelerinin karşılanması tehlikeye girdiğinde. Bir kişinin yanlış kabloyu çektiğini ve daha fazla sunucunun hizmet dışı kaldığını düşünün. Tüm bunları önlemek için Brady, veri merkezi teknisyenlerinin ihtiyaç duydukları kabloya kolayca ulaşmasını sağlayan güvenilir tanımlama çözümleri sunar.

Bir kez etiketleyin

Brady’nin kıvrımlı ve düz yüzeyler için güvenilir yapışkanlı etiketlerimiz, her türlü kablo ve bileşenin üstünde kalır. Bunun sonucunda, sistemlerin hizmet dışı kalmasından kaçınmak için hızlı sorun gidermenin gerekli olduğu durumlarda gerekli tanımlama sağlanır. Her türlü raf, sunucu, bileşen, STP, UTP ve COAX kablosunu kolayca tanımlamak için her büyüklük ve şekilde etiket mevcuttur ve bunlara ek olarak, Brady, minimum fiberoptik kablo teması ile tanımlama bilgileri için maksimum alan sağlamak üzere tasarlanmış bayrak şeklinde etiketler sunar.

Tasarlanması ve yazdırılması kolaydır

Brady Workstation, neredeyse her veri merkezi tanımlama ihtiyacını karşılayan bir etiket tasarım serisi sunar. Kablo, bileşen ve raf etiketleri ve hatta tesis işaretleri ve tanımlama öğeleri birkaç adımda tasarlanabilir. Yapılan tasarımlar bir Brady etiket yazıcısına kolayca gönderilerek sahada basılabilir ve böylece, yeni etiket hemen uygulanabilir.