2525
SlimView Grup Kilit Kutusu, 12 asma kilit kapasiteli ve aynı zamanda güvenli bir anahtar saklama yeri olarak işlev gören, kolay taşınır bir kilit kutusudur. Şirketlerin Kilitleme/Etiketleme işlemini daha verimli bir biçimde düzenlemesine ve iş yeri kazalarını azaltmasına yardımcı olur. Eurostat’e göre, iş yeri kazalarının %15-20’si hâlâ bakım çalışmalarıyla ilişkilidir.

Verimli ve kullanımı kolay

SlimView Grup Kilit Kutusunun ince tasarımı, saklama, taşıma ve kullanma kolaylığı sunar. Kilit kutusu, önceden açılmış delikleri sayesinde duvara veya Kilitleme/Etiketleme panosuna kolayca monte edilebilirŞeffaf kapağı sayesinde, kilit kutusunun içindekiler her zaman hızlı ve verimli bir biçimde kontrol edilebilir.

12 asma kilide kadar taşıma imkanı

SlimView kilit kutusu, 12’ye kadar asma kilidin kolayca saklanmasını sağlayan asma kilit ve anahtar askılarına sahiptir. Brady, çok çeşitli renklerde, kaliteli, sanayi tipi asma kilitler sunar. Asma kilitler, oyma, etiket ve resimlerle özelleştirilebilir.

Bakımdan önce anahtarların güvenli bir biçimde saklanması için

SlimView kilit kutusunun gömme kapağının iç tarafına 12’ye kadar asma kilit takılabilir. Ürünün çelik gövdesi ve polikarbonat kapağı, bakım çalışmaları sırasında anahtarların güvenli bir ortamda kalmasını sağlar. Makinelere tekrar güç verme zamanı geldiğinde, bakım çalışanları asma kilidi çıkarıp içerideki anahtarlara erişerek, bakımını yaptıkları makinelere güç verebilir. Bu da, bakım devam ederken makinelere güç verilmesiyle ilişkili kazaların önlenmesini sağlar.

2505